previous arrow
next arrow
Slider

 

 

Rita Food and Drink Co., Ltd

map 

شرکت غذا و نوشیدنی Rita ، Ltd. در سال 2004 به عنوان یک شرکت 100٪ خارجی تأسیس شد و متخصص در تولید نوشیدنی هایی مانند نوشیدنی های انرژی زا ، نوشیدنی های شیر ، نوشیدنی های آلوئه ورا ، نوشیدنی آب میوه ، نوشابه ، قهوه ، محصولات نارگیل ، نوشیدنی های غیر الکلی ، نوشیدنی های دانه ای ، ...

1300ml آب نارگیل ارگانیک tatra pak کارخانه ما ، واقع در ویتنام با 30،000 متر مربع ، دارای ظرفیت تولید سالانه 3،000،000 کارتن نوشیدنی است. و همچنین ، ما یک تیم تحقیق و توسعه قوی ایجاد کرده ایم که به طور مداوم روند تولید و استانداردهای کیفیت محصولات ما را بهبود می بخشد.

 

ما یک شرکت بین المللی هستیم ، کیفیت محصول به استاندارد بین المللی ، پردازش و چشم انداز بین المللی می رسد. ما میوه های تازه گرمسیری ویتنام را در ظروف می آوریم و آنها را با جهان به اشتراک می گذاریم. ماموریت ما طعم خوب ، سلامتی است. مردم نوشیدنی های ما را به دلیل طعم فوق العاده و محصولات سالم دوست دارند.

 

ریتا در حال حاضر به یک مارک معروف در ویتنام تبدیل شده است و در سوپر مارکت ها و بازارهای بین المللی به فروش می رسد. با ما کار کنید و از همان مزایایی برخوردار شوید که مشتریان مکرر ما از ما دریافت کردند. ما انتظار داریم از طریق فرم های نمایندگی منطقه ، توزیع کننده یا OEM/ODM هر آنچه می تواند تقاضای شما را برآورده کند با شما همکاری کنیم.

 

با خیال راحت با ما تماس بگیرید و از حضور گرم ما استقبال کنید. ما در یک پارک بزرگ صنعتی نزدیک شهر هوشی مین هستیم

 

rita companyminfactory rita beverage 2019

لطفا فرم زیر را پر کنید و نظرات و سوالات خود را به نوشیدنی RITA ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به ایمیل شما پاسخ خواهیم داد.

1000 characters left
RITA Food and Drink Co.,Ltd